Jasełka i zajęcia dla Rodziców

14 grudnia o godzinie 9.30 dzieci z grupy ZAJĄCZKI zapraszają swoich Rodziców na spotkanie Wigilijne przy choince w formie zajęcia otwartego dla Rodziców do wspólnej zabawy przy tworzeniu ozdób choinkowych. ZAPRASZAJĄ przedszkolaki wraz z Wychowawczyniami

14 grudnia o godzinie 17.00 dzieci z grupy PSZCZÓŁKI zapraszają swoich Rodziców na SPOTKANIE WIGILIJNE przy choince
na którym zaprezentują gościom przedstawienie teatralne „JASEŁKA” ZAPRASZAMY !

14 grudnia tj. w piątek dzieci z grup SKRZACIKI i PUCHATKI zapraszają swoich Rodziców na SPOTKANIE WIGILIJNE przy choince na którym zaprezentują gościom programy artystyczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia! ZAPRASZAMY !

17 grudnia o godzinie 16.30 dzieci z grup TYGRYSKI i KANGURKI zapraszają swoich Rodziców na SPOTKANIE WIGILIJNE przy choince na którym zaprezentują gościom programy artystyczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia! ZAPRASZAMY !Leave a reply